Hakkımızda

1990 yılında Balıkesir’de tatlıcılık sektörü içinde hizmet vermeye başlayan firmamız yılların birikimi ve tecrübesini 2012 yılında yeniden hayır lokmacısı ve pilavcısı olarak İstanbullu hemşerilerimizin hizmetine sunmuştur. Geleneksel bir Türk lezzeti olan lokmayı insanlara en doğal haliyle sunmak için Seçil AVCU tarafından kurulmuş olan şirket ( Saraylı Lokma & Pilav ) adı altında faaliyet göstermektedir. Şirket olarak, %100 müşteri memnuniyeti, güler yüzlü ve profesyonel ekibi, pratik çözümleri ile İstanbul’un tercih edilen gözde işletmelerinden biri haline gelmiştir. Özel tasarım giydirilmiş araçlarımız, son teknoloji ekipmanlarımız ve tamamen hijyen esaslı üretilen lokmalarımızı siz hayır severler için üretiyor ve hizmetinize sunuyoruz.

 Saraylı Lokma & pilav; kalite, hijyen ve sağlık odaklı çalışma anlayışıyla, ham madde tercihinden mamul ürüne kadar imalatın her aşamasında tecrübesini ve birikimini lezzetine yansıtır. Sağlıklı çalışma ortamı, geniş dağıtım-servis sistemi ve işinin uzmanı güçlü bir ekiple birinci sınıf bir çalışma disiplinine sahip olan şirketimiz, İstanbullu Hayır sever hemşerilerimizin aradığı  damak lezzeti olmanın anlamlı gururunu yaşamaktadır.

Saraylı Lokma & Pilav; müşteri odaklı yaklaşım, kalite, benzersiz lezzet, ödünsüz hijyen ve özgünlük anlayışımız ile müşterilerimizle özel bir ilişki kurmaya çalışıyoruz. Her geçen gün Saraylı Lokma & pilav ailesine eklenen yeni müşterilerimizle beraber, geçmişten bu yana sadık müşterilerimiz en büyük başarı ve gurur kaynağımız. Sunduğumuz ürünler ve hizmet çeşitliliği ile yaşamın her anında müşterilerimizin yanında olmayı, unutulmaz lezzetlerle o anları güzelleştirmeyi amaçlıyoruz.

Kaliteli Hizmetler İçin Bize Ulaşmayı Unutmayın!

Türk halkının, örf ve adetlerini göz önünde bulundurarak kurumsallaştırdığımız      Hayır lokmasını siz hayır severlerin beğenisine sunuyoruz. İyi günde, kötü günde Saraylı Lokma & Pilav olarak acınızı ve sevincinizi paylaşmaya talibiz.

Saraylı Pilav, yılların tecrübesi ile toptan yemek dağıtımı yapan müşteri memnuniyeti odaklı bir firmadır. Pilav&Lokma dağıtım firması olarak hizmetine devam eden firmamız, İstanbul’un her yerine geniş araç filosu ile dağıtım yapmaya devam ediyor. Şirketimiz kurulduğu günden bu yana hizmetinde şeffaflık ve güvenirliği ön planda tutmaktadır. Şirketimiz sürekli olarak gelişim halinde olmakla birlikte organizasyonlarınızın için mutfak çözümleri sunmaya devam ediyor.

Mevlüt Pilavı dağıtımı konusunda uzman kadrosu ile faaliyetlerine devam eden firmamız, usta aşçılardan ellerinden çıkan lezzetleri sizler ile buluşturmaya devam ediyor. Sınırsız mevlüt pilavı ve hayır lokması kapasitesi ile hayırlara vesile olmaya devam ediyor. Lokma döktürmek isteyen kişilere uygun fiyatlı paketler üzerinden yenilikçi seçenekler sunulmaktadır.

Firmamızın amacı daha çok insana ulaşarak hayırlı işler yapmaktır.  Bu noktada geniş bir ekip, uzman dağıtım kadrosu ve usta aşçılar ile çalışılmaktadır. Kalite ve güvenli hizmetimiz ISO belgeleri ve helal belgeleri ile kanıtlanmaktadır. Sitemize erişim kurarak konu hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Siparişlerinizi online destek üzerinden vermeniz mümkündür. Aynı zamanda mail ve telefon üzerinden toptan siparişlerinizi vermeniz mümkündür.

Seçeneklerimizin son derece geniş olması yanında siparişinize uygun ürünler de hazırlıyoruz. Hijyenik ortamlarda hazırladığımız ürünler sizlere dağıtım kanalında da en güvenli şekilde aktarılmaktadır. İsterseniz evlerinize, isterseniz organizasyon yaptığınız yerlere gönderim yapabiliriz. Düğünler, mevlitler, cenaze yemekleri ve çeşitli organizasyonlar için mutfak ihtiyaçlarınızın tamamını karşılamaya devam ediyoruz.

Mevlüt Pilavı, Türk mutfağının çok önemli bir parçasıdır. Nohutlu pilav, etli pilav, tavuklu pilav ve sadece pilav gibi seçeneklerimiz bulunmaktadır.  Profesyonellik anlayışımızı sosyal medya üzerinden de göstermeye devam ediyoruz. Sosyal medya bağlantılarımızı kullanarak tüm hizmetlerimizi daha güncel şekilde görebilirsiniz.  Steril ortamda sunduğumuz yiyecekleri sizlere geniş araç filomuz ile göndermekteyiz. Ürünlerimiz son derece uygun şartlar ile sizlere sunulmaktadır.

Lezzetin ve sağlığın bir arada olduğumu hizmetler en uygun fiyatlar üzerinden sizlere sunuluyor. Fiyatlarımızı öğrenmek için bizlere taleplerinizi gönderebilirsiniz. Bu sayede fiyat tekliflerimizi sizlere iletebiliriz. En iyi ve sağlıklı hizmet almak için Saraylı Pilav şirketini tercih edebilirsiniz.