Şile Mevlüt Pilavcısı

Şile Mevlüt Pilavcısı

Şile Mevlüt Pilavcısı

Şile, İstanbul’un Karadeniz’e en yakın ilçeleri arasında yer alıyor. Bu anlamda biraz olarak görülmesi birçok firmanın sipariş vermemesine neden olabilir. Saraylı Pilav olarak şirketimiz İstanbul’un her bölgesine sipariş verme seçenekleri sunar. Mobil araç seçeneklerimiz sayesinde verdiğiniz sipariş kısa süre içinde hazırlanır. Yol koyulmadan önce 30 dakika gibi sürede ürün yerleştirme yapılır. En sıcak şekilde vermiş olduğunuz adrese teslim edilir. Lüks çatal ve bıçak ile rahat bir ortamda servise sunulur.

Şile Mevlüt Pilavı Dağıtımı

Düğün yemekleri, Nikah yemekleri ve bir çok organizasyon için profesyonel destek almak insanların işini oldukça kolaylaştırmaktadır. Şile Mevlüt Pilavcısı da bu mantık ile hareket ederek sizlere en lezzetli pilav, tatlı ve çorbaları sunar. İstediğiniz çorba, yöresel olarak da usta ellerden çıkmaktadır. Bu sayede lezzet açısından sorun yaşamazken hijyen şartlarının da üst seviyede olması önemli bir artıdır.  Etli pilav, tavuklu pilav, sade pilav ve nohutlu pilav gibi hizmetler sağlanır. Aynı zamanda isteklerinize göre sipariş alma şansımız bulunuyor.

Şile Mevlüt Pilavcısı

Şile Mevlüt Pilavcısı

Helal kesim belgesine sahip olan ürünler ile ISO belgeli olmamız, müşteri odaklı düşünce yapımız ile birleştiği zaman tercih edilmesi gereken ilk marka olarak ortaya çıkıyoruz. Sitemiz üzerinden bizimle çok kısa süreç içinde iletişime geçme şansınız bulunmaktadır. Sürekli güncellenen bir yapı içinde sizlerin sorunlarını çözmeye yönelik adımlar atmaktayız. Sosyal medya üzerinde de yaptığımız paylaşımlar ve bilgilendirici metinler marka değerimizin geldiği noktayı ifade eder.

Şile Mevlüt Pilavcısı

Şile Mevlüt Pilavcısı olarak sadece Şile değil Türkiye’nin her bölgesinde aktif olarak hizmet veriyoruz. Merkezimiz İstanbul’da yer almaktadır. İstemeniz halinde koşulları görmek için bizi ziyaret edebilirsiniz. Saraylı Pilav ile Sağlıklı Lezzetler ile çıktığımız bu yolda çok büyük mesafe kat ettik. Bizimle aynı yolda yürüyerek hayırlara vesile işler yapmak adına iletişime geçmeniz mümkündür. Özel günlerde Türk Mutfağına ait efsane lezzetlerden tatmak için yapmanız gereken siteye erişim kurarak sipariş vermek. Sipariş verdikten sonra kısa süre içinde sizlere fiyat teklifini iletiyoruz. Uygun fiyat politikamız her cebe uygun çözüm önerilerini sunuyor ve bu anlamda mağdur etmiyor.

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir