Beykoz Mevlüt Pilavcısı

Beykoz Mevlüt Pilavcısı

Beykoz Mevlüt Pilavcısı

Beykoz Mevlüt Pilavcısı, farklı paket seçenekleri ile İstanbul’un her bölgesine Pilav&Lokma dağıtımı yapmaya devam ediyor. Ekonomik menüler, standart menüler ve paket menüler gibi farklı paket seçenekleri vardır. Pandemi sürecine özel hijyenik şartlarda sağlanan özel siparişler sağlanmaktadır. Aynı zamanda adrese teslim seçenekleri de vardır. Yardımcı personeller eşliğinde hizmetler çok daha hızlı sağlanmaktadır. Gerekli servis ekipmanları ve ürün tadım imkanı da seçenekler arasında yer alıyor. Sıcak ürün garantisi, piyasada ön planda olmamızın ana nedenleri arasında yer almaktadır.

Beykoz Mevlüt Pilavcısı

Beykoz Mevlüt Pilavcısı olarak güvenilir seçenekler sunmaya ve sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz. Geniş müşteri ağımız ile sizlere hizmet veriyoruz. Yenilikçi anlayışımız sizler için gerekli olan önerilerin sunulmasını sağlamaktadır.  Toplu Pilav siparişleri için çok özel fiyatlandırma yapılmaktadır. Fiyatlar KDV dahil olarak verilmektedir.

Şirketimiz sadece mevlit yemeği değil aynı zamanda pilav üstü tavuk/et ve tatlı ikramı da sunmaktadır. Siparişlerinizi verdikten sonra kısa süre içinde gerekli olan işlemler yapılır. Sünnet, düğün, konferans salonları ya da evlerinize vereceğiniz sipariş hijyenik taşıma malzemelerimiz ile sizlere ulaşır. Standartların çok üstünde hizmet ve dağıtım sağlanmaktadır. Pilav en yüksek kalite baldo pirinçlerden yapılmaktadır.  Cenaze yemeği, sünnet yemeği, düğün yemeği, düğün pilavı, mevlüt pilavı, pilav günleri gibi hizmet alanlarımız vardır. Hepsi için özel menüler bulunur. İsterseniz menüleri siz de ayarlayabilirsiniz. Whatsapp üzerinden iletişime geçebileceğiniz gibi mail ve telefon ile arama seçenekleri de vardır.

Beykoz Mevlüt Pilavcısı

Beykoz Mevlüt Pilavcısı

Beykoz Mevlüt pilavcısı, İstanbul’un en kaliteli Pilav ve lokma hizmetini vermeye devam ediyor. Bu anlamda sosyal medya üzerinden de aktiftir. Şirketin hedefi Türkiye’nin her ilinde hizmet verecek olan bayilik sistemini kullanmak ve insanların hayırlarına vesile olmaktadır. Bu aşamada gerekli olan adımlar atılmaya devam ediyor. Helal Belgesi ve ISO belgesi ile sorumluluklarını yerine getirmekte ve insanların lezzet ve hız anlamında memnun kalmasına vesile olur. Bu süreçte de sahip olduğu tüm teknik bilgileri kullanmaktadır. Sadece lezzet anlamında değil dağıtım anlamında da önemli çözüm önerileri üretilmekte ve insanların yararına sunulmaktadır.

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir