Tuzla Mevlüt Pilavcısı

Tuzla Mevlüt Pilavcısı

Tuzla Mevlüt Pilavcısı

Mevlüt Pilavı özel günlerin ve organizasyonların olmazsa olmaz yiyecekleri arasındadır. Aynı zamanda helva ve lokma gibi hayır işleri için de Tuzla Mevlüt Pilavcısını tercih edebilirsiniz. Aşure günlerine özel yaptığımız çalışmalar ile hem sizlerin hem de komşularınızın gönlünü fethetmekteyiz. Sitemiz üzerinden bize erişim sağlayarak çok kısa süre içinde sipariş verme şansına sahipsiniz. Çok uygun fiyatlar ile hizmetimizi devam ettirerek her keseye uygun olan çözüm önerileri sunuyoruz.

Türkiye’de pilav, çorba ve tatlı her zaman için önemli mutfak ürünleri arasında yer almıştır. Fakat herkes aynı lezzette bu 3’lüyü bir araya getiremez. Bu anlamda İstanbul’un en kaliteli aşçılarını kadromuza kattık ve hizmetimizi en geniş araç filoları ile genişletme kararı aldık. Uzun zamandır verdiğimiz hizmet İstanbul’un her yerine yayılmamıza yardımcı oldu. Siz de bizden sipariş vererek hayır işlemek için gerekli olan adımı atabilirsiniz. Tuzla Mevlüt Pilavcısı uzman ellerin ve gerçek anlamda başarılı lezzetlerin önemli bir tarafıdır. Hizmetlerimizin çok geniş olması da bizi rakiplerimize oranla bir adım daha öne taşıyor. Bu yazımızda sizlere hizmetlerimizden bahsedeceğiz.

Tuzla Mevlüt Pilavcısı

Tuzla Mevlüt Pilavcısı

Tuzla Mevlüt Pilavcısı

Tavuklu Pilav seçeneği ile 70 gram didilmiş tavuk etini en lüks baldo pirinç eşliğinde sizlere sunuyoruz. Aynı zamanda yanında tatlı ikramı da yer almaktadır.  Etli Pilav ise en çok talep gören ürünlerimiz arasında yer almaktadır. 40 gr kavrulmuş dana eti ile pirinçlerin bütünleşmesi sonucunda inanılmaz bir lezzet ortaya çıkmaktadır. Bunun haricinde nohutlu pilav ve sade pilav seçeneklerimizi de tercih edebilirsiniz.

Tuzla Mevlüt Pilav Dağıtımı

Tuzla Mevlüt Pilavcısı için yapmanız gereken sitemize erişim kurmak. Aynı zamanda telefon hatları üzerinden çok kısa süre içinde bizimle bağlantı kurabilirsiniz. İnternet ortamında aktif olarak hizmet göstererek müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz. Tuzla Mevlüt Pilavcısı Türkiye’de başarılı girişimlerden biri olarak dikkat çekmektedir. Zor günlerinizde, neşeli günlerinizde yanınızda olarak hayırlara vesile olmak en büyük arzumuzdur. Helal kesim et belgesi ve ISO sertifikası ile güven verici hizmetimizi sizlere sunuyoruz.  Ödeme seçeneklerinde sunduğumuz alternatifler ve sipariş sonrasında da servis hizmetimiz vardır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir