Beşiktaş Mevlüt Pilavcısı

Beşiktaş Mevlüt Pilavcısı

Beşiktaş Mevlüt Pilavcısı

Beşiktaş Mevlüt Pilavcısı, İstanbul’un her yerine dağıtım kapasitesi olan Saraylı Pilav&Lokma firmasının hizmet alanlarından biridir. Çok geniş araç filosuna ve güvenilir aşçı kadrosuna sahip olan firma önemli referansları ile hayırlara vesile olmaya devam ediyor. Ürün ağının geniş olması bu noktada son derece önemli bir artıdır. Nohutlu Pilav, tavuklu pilav ve etli pilav gibi pilav hizmetleri vardır. Pilavlar baldo pirinç ile yapılmaktadır. Ekstra ürün hizmetleri de bununla beraber sunulmaktadır.

Beşiktaş Mevlüt Pilavcısı

Siteye erişim kurduktan sonra çok rahat bir şekilde sipariş vermeniz için hem telefon hem de mail ile iletişim yöntemlerini tercih edebilirsiniz. Her geçen gün daha etkili hizmet vermek adına önemli adımlar atan şirket Türkiye’de de sevkiyat ve nakliye işlemleri için önemli adımlar atmaktadır. Bunun önemli bir ayağı da Beşiktaş Mevlüt Pilavcısı olarak biliniyor. Beşiktaş’ta en güzel ve sağlıklı pilavları yemeniz için hizmet verilmektedir. Toplu siparişler için uygulanan indirimler sayesinde mevlit, düğün ve benzeri organizasyonlar daha sağlıklı ve lezzetli hale gelir.  Çok fazla kurumsal referansı olan site, İstanbul’da yaptıkları ile şimdiden önemli pilavcılar arasında ilk sırada yer almayı başardı.

Beşiktaş Mevlüt Pilav Dağıtımı

Beşiktaş Mevlüt Pilavcısı

Beşiktaş Mevlüt Pilavcısı

Beşiktaş Mevlüt Pilavcısı, aşure günlerinde de özel çalışmalar yapıyor. Hayırlı günlere özel, adetlerimiz için yapılan tüm organizasyonlarda yanınızda olmaya devam ediyor. Türk ve İslam tarihinde Pilav ve Lokmanın yeri son derece büyüktür. Aynı zamanda aşure ve helva da önemli unsurlardır. En lezzetli ürünleri sağlıklı bir şekilde sizlere ulaştırmak adına yoğun bir mesai harcanmaktadır. Sorunsuz hizmet almak isteyen kişiler sitemize erişim kurarak gerekli olan siparişleri anında verebilir. Kısa süre içinde siparişlerinize sonuçlar alırsınız. Acil durumlar için 7/24 çalışma anlayışına sahibiz. Bizi her gün her saat arayabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. Ürünler kurallara uygun olarak üretilir. Gerekli olan belgelere sahip olan Saray Pilav, usta ellerinden hızlı teslimatlar yapar. Geniş araç filosu sayesinde zaman kaybı olmadan siparişleriniz gerekli olan adreslere ulaşır. Beşiktaş ve diğer tüm illerde sipariş ağlarımız vardır. Hizmetlerimizden yararlanmak için sosyal medya hesaplarını da kullanabilirsiniz.

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir