Silivri Mevlüt Pilavcısı

Silivri Mevlüt Pilavcısı

Silivri Mevlüt Pilavcısı

Silivri Mevlüt Pilavcısı

İstanbul’un her yerine özel sipariş hizmeti veren Saraylı Pilav, Sarıyer bölgesinde de aktif olarak sipariş almaktadır. Ne istediğinizin farkında olan anlayışı ile hizmet veren ekip alanında uzman kişilerden oluşmakla birlikte, çok kapsamlı bir sipariş alma ağı olduğunu ifade etmek gerekiyor. Silivri Mevlüt Pilavcısı olarak en lezzetli pilavları sizinle buluşturmak adına yoğun bir mesai harcayan ekip, çalışma saatlerini aşan hoş görüsü ile sizlere yardımcı olmaya devam ediyor. Kötü günlerinizde, neşeli organizasyonlarınızda sizlere yemek hizmetini vermek Saraylı Pilav ve lokma şirketinin misyonlarının başında geliyor.

Silivri Mevlüt Pilavcısı

Silivri Mevlüt Pilavcısı

Pilav ve Lokma seçenekleri ile piyasaya giriş yapan ekip daha sonrasında ürün yelpazesini de genişletmiştir. Şu an için İstanbul’un her bölgesine sipariş götüren firma Türkiye çapında çalışmalar için gerekli olan adımları atmaktadır. ISO belgesin ve helal sertifikalı ürünlere sahip olan ve muhteşem lezzetleri sizlere sunan Saraylı Pilav sipariş hattı 7/24 aktif olarak hizmet veriyor. Siteye erişim kurduktan sonra çok kısa süre içinde siparişlerinizi tarafımıza iletmeniz mümkün olacaktır. Güvenilir hizmet anlayışı ile sağlık ve lezzeti ön planda tutmaktadır. Ürünler hijyenik ortamda pişirildikten sonra paketleme ve sonrasında da dağıtım aşamasına geçilir. Dağıtım ve paketleme çok büyük bir titizlikle yapılarak belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilir.

Silivri Mevlüt Pilavcısı menü paketleri haricinde özel isteklerinize göre de yenilikler sunmaktadır. Ürünlerin ambalajlanması ve paketlemesi hijyenik kurallar ile birlikte ısısını koruyacak şekilde yapılmaktadır. Pişirilme aşamasında sonra hemen dağıtıma geçilir. Bu sayede herhangi bir bekleme de söz konusu olmaz. Evinizden çıkan hatta daha üstün bir lezzet için bizi tercih edebilirsiniz. Sitemiz aktif olarak hizmet vermenin yanında sosyal medya üzerinden de etkili çalışmalar yapılmaktadır. Youtube, İnstagram ve Facebook gibi platformlar üzerinden ürün çeşitliliğine bakabilirsiniz. Her geçen gün yenilenen ürün seçenekleri, yeni lezzetler olarak Türk Mutfağı için önemli referanslardır.

Silivri Mevlüt Pilavcısı hakkında bilgi almak için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz. İstanbul’un her yerine toptan yemek dağıtımı yapan firma müşteri memnuniyeti odaklı çalışma yapıyor.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir