Sultanbeyli Mevlüt Pilavcısı

Sultanbeyli Mevlüt Pilavcısı

Sultanbeyli Mevlüt Pilavcısı

Sultanbeyli Mevlüt Pilavcısı

Saraylı Pilav uzun zamandır süregelen tecrübe ve emeğin sonucu olarak ortaya çıkan online toptan yemek siparişi platformudur. Sünnet, mevlit, düğün ve çok sayıda merasimde, müşterilerinin iyi ve kötü günlerinde yanında olan ekip İstanbul’da geniş çaplı hizmet vermeye devam ediyor. Sultanbeyli Mevlüt Pilavcısı da bunun bir ayağı olarak dikkat çekiyor. Özellikle şehir yaşamının zorluğu insanların profesyonel destek alması adına zorunluluklar meydana getirdi. Bu süreçte de gelişen teknolojinin de etkisi ile yeni çözüm önerileri ortaya çıktı. Saraylı Pilav, bir çok süreçten geçerek İstanbul’un en büyük toptan yemek siparişi şirketi haline geldi.

Sultanbeyli Mevlüt Pilavcısı

Sultanbeyli Mevlüt Pilavcısı

Şirket yeni nesil ikram tabakları ve hijyenik şartlarda kişiye özel paketleme usulü ile sizlere oldukça kaliteli ürünler sunmaya devam ediyor. Ürünler tamamen özel olarak paketlenmektedir. Bu aşamada soyulabilir streç koruma tercih edilir. Çok kolay bir şekilde çıkartılarak muhteşem lezzetlere bir anca kavuşmanız sağlanır.

Uzman Şefler tarafından yapılan yemekler ile hem sağlık hem de lezzet açısından doyarsanız. Etli pilav, tavuklu pilav, sade pilav, nohut pilav gibi pilav seçenekleri haricinde çorba ve tatlı hizmeti de sağlanmaktadır. Helva ve Lokma konusunda uzman yöresel şefler mutfağımızda yer alıyor. Aşure günleri için de özel çalışmalar yaparak sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Sultanbeyli Mevlüt Pilavcısı olarak taze ve sıcaklığı korumak adına teslimat öncesinde ürünleri bekletmeden koruyucu malzemeler ile saklıyoruz. Paketleme sonrasında da gerekli şekilde  mobil araçlara yükleyerek sizlere teslimi yapılmaktadır.

Sultanbeyli Mevlüt Pilavcı için çok fazla nedeniniz var. Piyasada yer alan rakiplerinin çok önünde olan şirketin önemli özelliklerinden biri de geniş araç filosu ile siparişlerinizi tam zamanında kapınıza teslim etmesi. Teslimat isterseniz evinize isterseniz organizasyon alanına yapılmaktadır. İstek halinde sipariş teslimi sonrasında servis elemanlarını da tarafınıza iletebiliriz. Kısacası mutfak ile alakalı tüm işlerinizi üstlenerek sizlere muhteşem çözümler sunuyoruz. Siz de kafanızda herhangi bir soru işareti kalmadan bunu bizi emanet edebilirsiniz. Sitemiz üzerinden kurumsal referanslara göz atmanız da mümkündür. İşbirliği yaptığımız firmalar ile ortak çalışmalarımız uzun süredir devam etmektedir.

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir