Şişli Mevlüt Pilavcısı

Şişli Mevlüt Pilavcısı

Şişli Mevlüt Pilavcısı

Şişli Mevlüt Pilavcısı İstanbul’un en elit Semtleri arasında yer alan Şişli’de de hizmetine devam etmektedir. Özel günler için yemek ihtiyaçlarını karşılayan ekibimiz uzman kadrosu ve kaliteli taşımacılık seçenekleri ile en kısa süre içinde sorunlarınıza çözüm üretmeye devam ediyor. Sipariş süreçlerimiz sistemsel olarak ilerlemektedir. Saraylı Pilav sitesine erişim yapmanız halinde çok detaylı bir şekilde bilgi almanız mümkün olacaktır. Sitemiz süreli olarak güncellenir.

Sahip olduğumuz uzman personel kadromuz ve Usta aşçılarımızın ellerinden çıkan lezzetler sizlerin özel günlerinde de yanında olduğumuzu gösteriyor. Pilav seçenekleri, tatlı seçenekleri ve çorbalar ile toplu siparişlerinizi almaktayız. Şu ana kadar 1000’lerce siparişi çok kısa süre içinde teslim ederek piyasada önemli bir marka haline geldik. Şirketimizin kuruluşundan bu güne çok önemli bir mesafe kat ettiğini ifade edebiliriz. Bunun yanında profesyonel taşımacılık anlayışımızın da işlemlerimizde rolü son derece fazladır. Geniş araç filosu ile İstanbul’un her bölgesinde hizmet veriyoruz. Türkiye’de de kısa süre içinde şehir şehir hizmet vermeye başlayacağız.

Şişli Mevlüt Pilavcısı

Düğün yemekleri, nişan yemekleri, sünnet yemekleri gibi organizasyonlar için özel menü hizmetlerimiz bulunmaktadır. Sınırsız sayıda sipariş verebilirsiniz. Sipariş vermek için sitemize erişim kurmanız ve sipariş ver butonuna bastıktan sonra karşınıza çıkan formu doldurmanız gerekiyor. Siparişlerinizi yazdıktan sonra tarafımıza fiyat teklifi vermek adına bir bildirim gelmektedir. Uygun fiyat hizmetimiz sayesinde sizleri mağdur etmeyen detaylı bir liste göndereceğiz. Farklı ödeme seçenekleri ile bu konuda da sizlere alternatifler sunuyoruz.

Şişli Mevlüt Pilavı Dağıtımı

Şişli Mevlüt Pilavcısı

Şişli Mevlüt Pilavcısı

Şişli mevlüt pilavcısı İstanbul’un her bölgesinde etkin bir şekilde hizmet gösteriyor. Uzman kadrosunun göstermiş olduğu başarı referans sayfasında da rahat bir şekilde anlaşılmaktadır. İstanbul genelinde çalışmakta olduğumuz kurumsal firmaları sitemiz üzerinden görebilirsiniz. Özel günler için yapılan çalışmalar haricinde devamlı çalışma seçeneği de bulunuyor. Türkiye’nin en lezzetli mevlüt pilavını en temiz şartlarda yemek için bizden sipariş vermeniz gerekiyor. Sonrasında da hızlı teslimat seçeneğimiz sayesinde yemeklerinizi en kısa süre içinde belirtmiş olduğunuz adrese teslim ediyoruz. Lezzetten ve sağlıktan ödün vermemek adına yapmanız gereken bizi tercih etmek.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir