Sarıyer Mevlüt Pilavcısı

Sarıyer Mevlüt Pilavcısı

Sarıyer Mevlüt Pilavcısı

Sarıyer Mevlüt Pilavcısı

Saraylı Pilav kurulduğu günden bu yana toptan sipariş konusunda müşteri odaklı hizmet anlayışı benimseyen güvenilir bir firma olarak dikkat çekiyor. Sarıyer Mevlüt Pilavcısı olarak da Sarıyer bölgesine siparişler verebileceğiniz bir sistem de yer almaktadır. İstanbul’un her yerinde siparişlere açık olan kurum Mevlit yemekleri, düğün organizasyonları, özel günler ve bir çok toplu siparişiniz için sizlere çözümler sunmaktadır. Bu çözümleri de geniş mutfağında, usta ellerden çıkan muhteşem lezzetler ile yapmaktadır. Güvenilir ve başarılı hizmet gösteren firmanın artı yönleri arasında ISO belgesine sahip olması da bulunuyor.

Sarıyer Mevlüt Pilavcısı ürünlerin yanında sunduğu ikramlar ile de dikkat çekiyor. Personel kadrosunun alanında uzman olmasının yanında yenilikçi hizmet anlayışını benimseye fırsatlar sunmaktadır. Her geçen gün artan kalitesi İstanbul’un her bölgesinde marka olmaya varan destansı bir hikayeyi ortaya çıkmaktadır. Pilav, çorba, tatlı gibi Türk mutfağına has içerikler ile hayırlara vesile olmaktadır. Aşure günleri , düğün yemekleri, cenaze yemekleri ve bir çok organizasyonda tüm mutfak işlerini sizler için üstleniyoruz. Sipariş vermek adına sitemize erişim kurmanız da yeterli olacaktır. En uygun fiyat politikası sayesinde cebinizi aşındırmaya öneriler ile karşınızda olmaktayız.  Müşteri memnuniyetini hedef alan bir personel kadrosu, sevkiyat ve taşımacılık için de profesyonel bir çalışma ağımız vardır.

Sarıyer Mevlüt Pilavcısı

Sarıyer Mevlüt Pilavcısı

Özellikle Pademi sürecinde insan istek ve ihtiyaçlarını karşılamak için yeni sistemlerin gelişmesinin farkında olarak hareket ediyoruz. Zor günlerde insanların yanında olmak görevlerimiz arasında yer alıyor. Kurallara uygun olarak hizmet vermenin yanında hızlı teslimatı da görev olarak biliriz. Bunun için geniş bir araç filosuna sahibiz. İstanbul’un her bölgesinden gelen siparişleri çok kısa süre içinde karşılayacak kapasiteye sahibiz. Bizi tercih etmeniz halinde bundan mutluluk duyacağınızı ifade edebiliriz. Güvenilir hizmet almak adına Sarıyer Mevlüt Pilavcısı ile iletişime geçebilirsiniz. Karadeniz’e sınır olan İstanbul’un incisi Sarıyer halkı için verdiğimiz hizmet oldukça geniş kapsamlıdır. Pilav, çorba, tatlı ve bir çok ikramlarımız ile özel günlerinizi daha lezzetli ve sağlıklı hale getiriyoruz. Menü seçeneklerimizi incelemek için sitemize giriş yapabilirsiniz.

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir