Zeytinburnu Mevlüt Pilavcısı

Zeytinburnu Mevlüt Pilavcısı

Zeytinburnu Mevlüt Pilavcısı

dağıtımında öncü konumda yer alan Saraylı Pilav, vermiş olduğu başarılı hizmetlerde çıta atlamaya devam etmektedir. İstanbul’un her bölgesine sipariş verme şansınız olması yanında başarılı bir girişim olarak dikkat çeken firma toplu yemek sipariş imkanı sunuyor. Özellikle pandemi süreçlerinde insanların dışarıdan yemek söylemek istemesi, firmaların hijyen şartlarında meydana gelen değişimlere neden oldu. İstanbul Pilav ve Lokma dağıtım firması olan Saraylı Pilav’da bu noktada önemli adımlar attı. En temiz şartlarda belgeli bir şekilde sizlere önerilen seçenekler sunmaktadır. Kurumsal firmalar ile yaptığımız çalışmalar bu anlamda niteliklerimizi anlamanıza yardımcı olur.

  • Nohutlu pilav
  • Sade pilav
  • Etli pilav
  • Tavuklu pilav
  • Çorba
  • Helva
  • Lokma
  • Özel isteklerinize göre hazırlanan menüler

Zeytinburnu Mevlüt Pilavcısı

Zeytinburnu Mevlüt Pilavcısı

Zeytinburnu Mevlüt Pilavcısı

Zeytinburnu Mevlüt Pilavcısı ile iletişime geçmek için çeşitli kanallar yer almaktadır. Bu kanallar mail, whatsapp ve sosyal medya hesapları olarak sıralanabilir. Son derece geniş hizmet seçeneklerine sahip olan firma siparişlerinizi bekletmeden geniş araç filosu yardımı ile belirtilen adrese teslim etmektedir. Bunu da hijyen şartlarına en uygun şekilde yaparak sağlıktan ödün vermez. Ödün verilmeyen noktalar arasında lezzet de yer alıyor. Türk mutfağının ana yemekleri olan pilav ve çorbada var olan iddiamız usta ellerinden çıkan lezzetler olarak sizlere yansımaktadır. Menüler hazır paket olarak da sunulmakla birlikte ekstra bir talebiniz olursa bunu tarafımıza iletebilirsiniz. Müşteri odaklı düşünce anlayışımız ve misyonumuz sizleri mutlu etmektir.

Zeytinburnu Mevlüt Dağıtımı

Zeytinburnu mevlüt Pilavcısı, hayırlara vesile olan Mevlüt Pilavı ile dikkat çekiyor. Aynı zamanda özel günler için yapılan helva tatlısı da son derece önemlidir. Tek kişilik porsiyonlar ile servislerimiz sunulur. Buradaki amaçların başında hijyen şartları gelmektedir. Lüks çatal ve bıçak takımı da sizlere tarafımızdan hediye edilir.  Hizmet çizgisi belli olan kurum, yenilikleri ile  de fark yaratmaya devam ediyor. Farkı görmek ve anlamak adına yapmanız gereken sipariş vermek. Aynı zamanda mutfağımızı da görebilirsiniz. Sizleri ağırlamak bizler için büyük bir onur olacaktır. Taşımacılık alanında verdiğimiz hizmetin kaynağı bu alanda sahip olduğumuz tecrübe ile eşdeğerdir.

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir